راهنمای ارسال داستان
روش
داستان نویسان گرامی می توانند از دو روش برای ارسال داستان های خود اقدام کنند:
1- از طریق ارسال داستان برای ادمین تلگرامی سایت با نام کاربری: shahredastanadmin@ 
2- ارسال فایل داستان از طریق فرم ارسال آثار
در مرحله بعد ما داستان ارسالی شما را مطالعه و ویرایش اولیه می کنیم و در مرحله بعد آنرا در سایت بنام شما نشر می دهیم. علاقه مندان داستان شما را می خوانند و مسیر داستان شما را تغییر می دهند و و در همان صفحه داستان مربوطه، ادامه مسیر داستان را پیشنهاد می دهند و در انتها ما همه پایان ها را در کنار هم می گذاریم و یک داستان تبدیل به چندین داستان می شود. به عبارت دیگر یک داستان می تواند ده ها پایان داشته باشد و الهام بخش دیگران برای خلق پایان های جدید شود. توجه نمایید که تمامی موارد ارسالی بنام خودتان ثبت خواهد شد و شاید بتوانیم در آینده با حمایت های شما برای نشر کتاب های داستانی مشارکتی اقدام کنیم.
خلاقیت را فرموش نکنید.
همچنین به زودی به داستان های ایجاد شده و نیز داستان های تغییر مسیر داده شده امتیازدهی شده و نظر سنجی از مخاطبان انجام می گیرد و نویسندگان برتر انتخاب می شوند

ارسال داستان های تغییر مسیر داده شده

" عزیزانی که داستان دیگران را مطالعه می کنند، و می خواهند داستان را تغییر مسیر دهند، می توانند لینک بالای صفحه همان داستان مراجعه کنند و فایل داستان تغییر مسیر داده شده در همان جا آپلود کنند. ما آنرا مطالعه نموده و از طریق سایت نیز در دسترس دیگران قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که در داستان تغییر مسیر داده شده، شخصیت های اصلی، تم داستان، فضا و اتمسفر داستان تغییر ماهوی نکنند. شما فقط باید مسیر داستان را تغییر دهید و با افزودن تعلیق و نیز جذاب تر نمودن پایان آن، خلاقیت خود را به تصویر بکشید. "

منابع الهام بخش

اولین منبع الهام خود داستان می باشد.

***

اعتماد به خلاقیت خود داشته باشید. به دنبال حرفه ای گری نیستیم بلکه به دنبال بروز خلاقیت هستیم. وقتی خود را خلاق یافتید، فرقی نمی کند در چه سنی باشید؛ خود به خود خلاقیت شما را به سمت حرفه ای شدن سوق می دهد.

***


خواندن داستان های دیگر در کنار فیلم دیدن بسیار توصیه می شود. کارگردانی خلاق بنام کریستوفر نولان، فیلم های خلاقانه زیادی ساخته است؛ دیدن فیلم های او توصیه می شود.

***

در فروشگاه، در مترو، در پارک و در اماکن عمومی می توانید شخصیت های داستان خود را بیابید

***

در باره ما بیشتر بدانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص داستان های ارسالی عضو کانال تلگرامی ما شوید

My title page contents